Štedré obdarovanie ZŠ s MŠ Rabčice.

Dňa 16.12.2022 sa uskutočnili vianočné trhy v Rabčiciach, kde výťažok z predaja výrobkov detí ZŠ a MŠ Rabčice bol venovaný nášmu Centru.

Ďakujeme pani riaditeľke a celému kolektívu ZŠ a MŠ Rabčice za skvelú myšlienku a deťom za krásne výrobky.

(Ne)zabúdame na ľudskosť 10.09.2022

Témou festivalu 2022 bola ľudskosť. O tom, čo ľudskosť je, či jej je v našej spoločnosti dostatok alebo nám občas chýba, sme sa rozprávali s Katkou Koščovou, Romanom Kvasnicom, pátrom Petrom, Gabikou Veselovskou a Martinou Vicáňovou.

Facebook

Dňa 16.08.2022 sme absolvovali celodenný výlet po hornej Orave.

Výlet sa uskutočnil vďaka skvelej dlhoročnej spolupráce s Henkel Slovensko s.r.o. a Emil Krajčik s.r.o.  – 101 drogerie, v rámci kampane Pomáhajme spolu 2022. 

Deti navštívili Oravský hrad, loďou sa plavili na Slanický ostrov, kde ich čakala aktivita „Ostrov pokladov“ – hľadanie indícií. Potom sa presunuli do Aquaparku Meander Oravice. Deti dostali darčeky, občerstvenie, výborný obed a večeru.

Každoročne konaná akcia pre naše deti sú zimné športové hry. Tento rok boli v meste Dolný Kubín časť Kuzmínovo. Pre deti boli pripravené rôzne športové súťaže ako aj súťaž o najkrajšieho snehuliaka. Na záver ich čakal výborný obed v Kolibe v Dolnom Kubíne.

Tento rok bol ocenený aj náš dlhoročný zamestnanec PaeDr. Igor Brezina. Odovzdávanie bolo spojené s Galavečerom v Bratislave. Srdečne gratulujeme. 

Tento rok boli naše deti na športových hrách mimoriadne úspešné. Gratulujeme.